DJI Agras T40

Hepsi Bir Arada

AGRAS T40, yenilikçi çift rotor tasarımı sayesinde 40 kg’a kadar ilaçlama yükü ve 50 kg (70 L) gübre veya tohum serpme kapasitesine sahiptir. Bu drone, Çift Atomizasyonlu Sprey Sistemi, DJI Terra, Aktif Fazlı Dizi Radar ve İkili Görüş özelliklerine sahiptir. Arazi inceleme, haritalama, ilaçlama ve gübre/tohum serpme gibi çok çeşitli görevleri destekler ve tarım operasyonlarınızda üstün hassasiyet sağlar.

Eksenel Çift Rotorlu Tasarım ile Büyük Yük Kapasitesi Artışı

AGRAS T40, eksenel çift rotorlu tasarımı sayesinde yük kapasitesini %30 oranında artırarak maksimum 50 kg yük taşıma kapasitesine ulaşır. Katlanabilir tasarımı, uçağın boyutunu %70 oranında küçülterek taşınabilirliği daha da artırır.

Püskürtme Sistemi

Eşit püskürtme için çift atomizasyon – 12L/dak

Manyetik Tahrikli İmpeller Pompa

Bu yeni manyetik aktarma tasarımı sayesinde, tarım ilaçları motorla temas etmez, böylece araç korozyona karşı daha dayanıklı ve uzun ömürlü olur. Kolay temizlik için el ile hızlıca sökülebilir.

Çift Atomizasyonlu Püskürtme Diski

Çift atomizasyonlu püskürtme diski, daha düzgün damlacıklar ve daha etkin ilaç kullanımı sağlar.
Özel tasarlanmış santrifüj valf sayesinde sızıntılar önlenebilir, aşırı gübreleme engellenir ve çevreyi korurken ilaç tüketimi azaltılır.

T40 Gübreleme Sistemi (50kg yük kapasitesi)

Üstün performans için geliştirilmiş yayma verimliliği

Gerçek zamanlı ağırlık ölçümü
DJI Agras T40 Zirai Drone, gübreleme miktarını ve kalan yükü izleyen bir tartı sensörü ile donatılmıştır.

Hızlı sökme ve temizleme
Gübreleme cihazı 3 dakikada sökülerek suyla temizlenebilir

Aktif Faz Dizili Radar + İkili Görüş

Her yöne engel algılama

Aktif Faz Dizili Radar, 360 derece yatay her yöne engel algılama sağlayarak en üst düzey güvenlik sunan çift gözlü görüş sensör sistemi ile birleştirilmiştir. 50 metreye kadar olan algılama mesafesi, akıllı arazi takibi, pürüzsüz ölçekleme ve birden fazla engeli aşmayı mümkün kılar.

Haritalama, ilaçlama ve gübreleme, hepsi bir arada

AGRAS T40, haritalama, ilaçlama ve gübreleme fonksiyonlarını bir araya getirirken, UHD kamerası ve ayarlanabilir gimbal ile istediğiniz görüntüyü kolayca yakalamanızı sağlar. Tarım arazisi ve meyve bahçesi görüntüleri gerçek zamanlı olarak yakalanabilir ve D-RTK 2 Mobil İstasyonu ile yerel haritalar oluşturulabilir. Sistem, tarım arazileri ve tepelik meyve bahçeleri üzerinde uçuş rotalarının hızlı bir şekilde planlanması için arazi sınırlarını ve engelleri otomatik olarak algılar.

Geliştirilmiş uzaktan kumanda ile daha hızlı ve sorunsuz haritalama

8 çekirdekli işlemci, 10 dakikada 6,67 hektar haritalamanın önünü açar. Akıllı rota planlaması ile gereksiz seyahatler en aza indirilir ve verimlilik artar. Geniş 7 inç yüksek parlaklık ekranı, daha geniş bir görüş ve daha ince detaylar sunar. Geniş kapsamlı özel fiziksel düğmeler esnek kontrol sağlar.

Güç Kapandıktan Sonra Konum Korunuyor

Son derece güvenilir olması için sağlam testlerden geçmiştir

Çekirdek bileşenler, karmaşık ve sert tarım ortamlarına dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Korozyon önleme, yüksek ve düşük sıcaklık ile yaşlanma testleri gibi bir dizi zorlu teste tabi tutulmuştur, böylece kullanıcı için güven sağlanır.

Ultra hızlı şarj

Yeni EFI teknolojisi ve %15 yakıt tasarrufu ile 12000W Çok Fonksiyonlu İnverter Jeneratör[3]. Şarj istasyonu, uzaktan kumanda, su pompası, yeniden yükleme, ışıklar ve diğer bileşenleri çalıştırmak için yeterli olan 1500W AC çıkışı üretir. Standart hava soğutmalı ısı emici ile 30000mAh Akıllı Uçuş Bataryası hızla soğuyabilir.

D12000iE Çok Fonksiyonlu İnverter Jeneratör

30L depo ile 47 batarya şarj edilebilir
1500W AC çıkış
9 dakikada ultra hızlı şarj

T40 Akıllı Uçuş Bataryası

Kapasite 30000 mAh’a kadar
Deşarj sırasında 11.5C, şarj sırasında 6C
1.500 şarj döngüsü garanti kapsamı

DJI Agras Akıllı Bulut

AGRAS T40’ı Phantom 4 Multispectral ile eşleştirerek, platform tarım arazisinin reçete haritasına dayalı olarak hassas değişken ilaçlama/gübreleme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanır. Bu özellik, pirinç üzerine gübre püskürtme, pamuk bitkilerinde gübre ve yaprak dökücülerin püskürtülmesi ve soya fasulyesi ile mısır üzerine besin çözeltilerinin uygulanması için faydalıdır.