DJI Agras T40
DJI Agras T40, 40 Litre depo kapasitesine sahiptir. Kumanda ile arazi, iş genişliği, yükseklik ve engel gibi parametreler belirlendikten sonra DJI Agras T40, saatte 213 dekara kadar ilaçlama kapasitesine sahiptir.
Özellikler
  • 40L40L Depo Kapasitesi
  • RadarDijital Radar Teknolojisi
  • RTKHassas Çalışabilme Becerisi
  • IPX6KSu Yalıtımı
Yeni

DJI Agras T40

Artan taşıma kapasitesi, yüksek verimlilik, güçlü penetrasyon, güvenli ve güvenilir, akıllı ve kullanışlı. Yepyeni DJI Agras T40 ile tanışın.

DJI AGRAS T40

DJI Agras T40 Zirai İlaçlama Dronu

DJI Agras T40'la Tanışın

Özellikler

RTK Kapatma Modülü

Önceden, pil değiştirildikten sonra RTK'nın yeniden bağlanması yaklaşık 30 saniye sürüyordu. Uzak dağlık alanlar gibi karmaşık çalışma ortamları için bu süre daha da uzatılacak ve bu da drone performansını ciddi şekilde etkileyecektir. DJI Agras T40 artık pil değiştirme süresini yalnızca 90 saniyeye indiren ek bir RTK kapatma modülüne sahiptir.

LED Sistemi

DJI Agras T40 önceki nesle kıyasla, ışık sisteminin parlaklığı %40 artırılarak gece performansının iyileştirilmesine yardımcı olur.

Binoküler Görme ve Aşamalı Dizi Radarı

DJI Agras T40 engellerden kaçınmak için 3 yönlü bir yol planlayabilir: yukarı-aşağı, sol-sağ, meyvelerinizin tepelerine püskürtme gibi karmaşık işlemlere uyum sağlama. Ayrıca yeni nesil radar ve dürbün görüşü 50m menzil içindeki engelleri algılayabiliyor.

APP ile etkileşim kurarken işlem adımlarını basitleştirin

Operasyon adımları basitleştirilmiştir, bu da operasyonel zorlukları azaltır ve verimliliği artırır.

Akıllı Uçuş Planlaması

Akıllı uçuş planlaması sayesinde, dönüşleri azaltan ve hava mesafesini %90'a kadar azaltan akıllı bir algoritma tarafından tamamen optimize edilmiş bir rota oluşturulacaktır.

Akıllı Veri Yönetimi

Rota verileri DJI Agras T40'a standart modda yüklenir, uzaktan kumanda görevi çevrimdışı olarak hızlı bir şekilde çalıştırabilir, verimlilik %20 artar.