Hakkımızda

ZEKİ Gıda

1990 yılında Zeki Dağlı tarafından ilk adımları atılan “ZEKİ GIDA”, Zekeriya Dağlı ve Zekai Dağlı‘nın da katılımıyla ZEKİ GIDA Ltd. Şti Unvanı ile bir Aile şirketi olarak hizmet vermektedir. ZEKİ GIDA, Türkiye’nin kaliteli çeltik ve pirinç üreticisidir. 2000’li yıllardan günümüze kadar ürün kalitesinden ödün vermeden çok büyük başarılara imza atan firmamız, yaklaşık olarak 15.000 dekar arazide çeltik ekilişi yaparak ülkemizin çeltik üretimine büyük katkıda bulunmaktadır. ZEKİ GIDA teknolojiyi takip ederek çiftliklerinde her daim teknolojiye ve yeniliğe öncelik vermektedir.  

Tarım Droneları Kullanımı İle

iyi-tarim-uygulamalari.jpg
İlaç Kullanımı
30 %

İlaç kullanımında %30 tasarruf ettik.

Operasyon Başarısı
99 %

Operasyon başarılarında %95-%99 oranında başarılar elde ettik.

Su Koruyucusu
20 x

Su kullanımında 1/20 oranında tasarruf sağladık.

Misyon

Yerli üretime destek vermek, yerli üretimdeki verimliliği arttırmak, ülkemizin tarım alanında gelişen teknolojiye ulaşımını ve uyumunu sağlamak.

Vizyon

Gelişen teknolojileri takip ederek Tarım alanında anında gelişim sağlamak ve gelecek dönemlerde Türkiye’nin dünyadaki yerini seçkinleştirmek.

Tarımda teknoloji alanında gelişim sağlamak ve çiftçiye her konuda destek olmak.

Politikamız

Tüketiciye ve üreticiye kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmak.

Daze Tarım Teknoloji

DJI Türkiye Resmi Bayisi

2020 Senesinde Zeki Gıda Alt kuruluşu Daze Tarım Teknoloji firması olarak DJI Tarım dronları ile tanışma fırsatımız oldu. 15.000 dönüm çeltik ekilişi gerçekleştirdiğimiz arazilerimizde ilaçlama işlemlerimizi DJI tarım dronları ile gerçekleştirerek ilaçlama işleminde büyük başarılara tanıklık ettik.

Başarılarına inandığımız ve güvendiğimiz DJI firması ile bir yola çıkma kararı almamızdaki en büyük nedenlerden biride bu başarılara tanıklık etmektir.

Daze Tarım Teknoloji

Tanıklık Ettiğimiz Başarılar:

Daze Tarım Teknoloji

DJI Markasının Türkiye Resmi Distribütörü olarak, önceliğimiz:

Tarımda drone teknolojileri ile siz değerli gıda üreticilerimizi bir araya getirmektir.
Sizlere sunduğumuz hizmetin arkasında gelişmiş ve uzman servis hizmetimiz ile her zaman üreticimizin yanında olmak önceliğimizdir.
Yedek parça hizmetinde sizlere en iyi ve en hızlı çözümü sunuyoruz.

Uzman ekibimiz ile sizlere bu teknolojiden faydalanmanın yollarını ve teknik bilgilerini en iyi şekilde vererek sizlerdeki verimliliği maksimum seviyelerde tutmayı hedefliyoruz.

Elde ettiğimiz başarıların devamının geleceğini düşünerek kendini her geçen gün kanıtlayan ve güncelleyen RESMİ DİSTRİBÜTÖRÜ olduğumuz DJI firmasının Tarım Dronlarını sizlere sunmak ve sizlerin kullanımını sağlamak amacı ile şirketimizi kurduk.

Başarılarına inandığımız ve satışını gerçekleştirdiğimiz DJI Tarım Dronlarının kullanımı arttırarak ülkemizi tarım teknolojilerinde ileri seviyelere taşımak ve güncel teknolojiyi ülkemizde kullanıma sunabilmek amacı ile sektörde bulunmaktayız.

Gerek kendi arazilerimizde birebir kendi tecrübelerimiz gerekse dron kullanıcılarımız ile bire bir irtibatta kalarak her geçen gün yeni tecrübeler elde etmekteyiz. İçinde olduğumuz sektörde her daim büyüklerimizden benimsediğimiz hizmet kalitesini 1. Hedefimiz olarak benimsedik ve sizlere bunun güvencesini sağlamaktan onur ve gurur duyarız.