Ödeme Seçenekleri

Sayın Müşterimiz,

Firmamızdan yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki seçeneklerle ödeme yapabilirsiniz. Tüm ödeme yöntemleriyle ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Nakit Ödeme

Merkez ofisimizden önceden randevu alarak nakit ödeme ile ürün alımı gerçekleştirebilirsiniz. Randevu almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Havale/EFT

Bankanız vasıtasıyla Cepten/ATM’lerden/Şubeden/Web üzerinden ödeme gönderimi yapabilirsiniz. Ödemelerinizin hesaplarımıza iletilmesinin ardından siparişiniz hemen sıraya alınacaktır. Havale işlemleri anında gerçekleşirken, EFT ödemeleri bankanızın gönderimine bağlı olarak aynı gün saat 17:00’ye kadar hesaplarımıza iletilir.

Online Ödemeler (Banka Kartı/Kredi Kartı)

Sitemiz üzerinden Banka Kartı veya Kredi Kartı gibi seçeneklerle ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra siparişiniz hemen sıraya alınacaktır. SSL sertifikalarına sahip sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sistemimizde kart bilgileriniz ve şifreniz saklanmaz, kopyalanmaz ve çalınamaz. Bankaların alacağı komisyon farkı fiyatlara ilave edilecektir. Taksitli alımlarda bankanıza ait vade fark oranı da ayrıca fiyatlara eklenecektir.

Saygılarımızla,
DAZE TARIM