DJI Agras T30

Dijital Tarım İçin Yeni Bir Amiral Gemisi

30 litrelik püskürtme tankıyla DJI Agras T30, havadan püskürtme verimliliğini yeni seviyelere taşıyor. Devrim niteliğindeki dönüşebilir gövde, özellikle meyve ağaçları için daha etkili püskürtme sağlar. DJI dijital tarım çözümleri kullanarak, T30 etkili, veri odaklı en iyi uygulamalarla gübre kullanımını azaltır ve verimi artırır

  • 30L Püskürtme Tankı
  • Küresel Radar Sistemi
  • IP67 Su ve Toz Direnci
  • İzleme İçin Çift FPV Kameralar
  • Yüksek Hassasiyetli İşlem
  • Akıllı Tarım Bulut Platformu

Tam Penetrasyon İçin Dalları Hedefleyen Teknoloji

Devrim niteliğindeki dal hedefleme teknolojisi ve ayarlanabilir kollarla, Agras T30 kalın kabukları eğik püskürtme ile delerek, sıvı böcek ilaçlarının eşit uygulanmasını sağlar ve damlacık sayısını iki katına çıkarır. Akıllı Tarım Bulut Platformu ve bulut tabanlı haritalama yardımıyla kullanıcılar, 3D dijital meyve bahçesini yönetebilir ve dijital tarıma başlamayı kolaylaştırır.

Eşit dağıtım, güçlü penetrasyon ve olağanüstü sürüklenme önleme ile 16 püskürtme nozulu, geniş kapsama alanı sağlar

16 nozullu düzen, damlacık penetrasyonunu daha da iyileştirir.
Sekiz solenoid valf seti, bağımsız değişken frekans kontrolünü ve sırayla püskürtmeyi sağlar. Yatay olarak karşıt altı silindirli çift pistonlu pompa tasarımı, güçlü püskürtme gücü ve dakikada 8 litreye kadar yüksek akış hızı sağlar.

Saatte 40 Dönüm

Büyük 30 kg’lık püskürtme tankı ile donatılmış olan Agras T30’un 9 metrelik püskürtme genişliği ve saatte 40 dönüm tarla püskürtme verimliliği bulunmaktadır, bu da önceki nesline göre %33,3 daha fazladır.

Küresel Radar Sistemi ile Kör Noktaları Ortadan Kaldırın

Küresel radar sistemi, tüm ortamlarda, hava koşullarında ve görüş açılarında, toz ve ışık müdahalesinden bağımsız olarak engelleri ve çevreyi algılar. Otomatik engel önleme ve uyarlamalı uçuş fonksiyonları, işlem sırasında güvenliği sağlamaya yardımcı olur.

Çift FPV Kameralar ile Geliştirilmiş Farkındalık

Çift FPV kameralarla donatılmış Agras T30, net ön ve arka görüşler sağlar ve uçuş durumunu kontrol etmek için uçağın uçuş sırasında döndürülmesine gerek kalmadan kullanılabilir. Parlak bir arama ışığı, uçağın gece görüş yeteneklerini ikiye katlar ve gece çalışma olasılıklarını artırır.

Uzun Süreli Hizmet İçin Tasarlandı

Agras T30 kontrol modülü, ek dayanıklılık için tamamen kapalı bir yapıya sahiptir. Tüm kritik bileşenler üç kat koruma ile donatılmış ve IP67 derecesindedir. Uzun vadeli gübre ve pestisit kullanımı için idealdir ve toz ve korozyona karşı dirençlidir.

Taşıma için uygun katlama özelliği

Agras T30, %80 oranında katlanabilir ve taşınması daha kolay hale gelir. Bu katlama mekanizması, hızlı kilitleme, yedeklemeler ve uygulama içi uyarı ile güvenli çalışmayı sağlamaya yardımcı olur.

En İyi Rota Planlaması ile Otonom İşlem

Yeni akıllı rota modu, her işlem için en iyi rotayı bağımsız olarak planlar. Gösterge, kalan sıvı yük miktarını ve gerçek zamanlı olarak dolum süresini tahmin eder, böylece operatörler yük ve pil ömrü arasında mükemmel dengeyi sağlar. Uçak, kapsamlı püskürtme kapsamı ve daha kolay hava operasyonu için otomatik kenar süpürme desteği sunar.

Akıllı Tank Dolum Uyarısı


Akıllı Tank Dolum Uyarısı, Agras T30’un kullanıcıya tankın yeniden doldurulması gerektiğine dair gerçek zamanlı uyarılar sağlar. Bu, tarım ilaçları ve gübrelerin daha verimli bir şekilde kullanılmasına ve işlemlerin kesintisiz bir şekilde devam etmesine yardımcı olur.

Otomatik Kenar Süpürme Modu

Otomatik Kenar Süpürme Modu, Agras T30’un, uygulamanın her alanını kapsayan sprey yolu üzerindeki kenarları otomatik olarak süpürmesine olanak tanır. Bu özellik, sıvı ilaçların ve gübrelerin alanın her noktasına eşit dağılmasını sağlar ve böylece daha kolay ve etkili hava operasyonları gerçekleştirilir.

Ultra Parlak Ekran, Nihai Kontrol

Güncellenmiş uzaktan kumanda, önceki nesline göre %67 daha fazla olan 5 km’ye kadar istikrarlı görüntü iletimini destekler. [3] Parlak 5,5 inç ekran, zorlu aydınlatma koşullarında bile net görseller sunar. Verimliliği artırmak için bir uzaktan kumanda birden fazla drone’u aynı anda çalıştırabilir. Standart RTK yüksek hassasiyetli konumlandırma modülü, santimetre düzeyinde işlem planlamasını gerçekleştirir. Ek iyileştirmeler arasında daha güçlü sinyalleşme, girişim önleme ve işletim kararlılığı bulunur. Yeni DJI Tarım uygulaması, kullanıcı dostu bir deneyim ve daha sezgisel işlem sunar.

Sürekli İşlem İçin İki Pil + Şarj Cihazı

1.000 döngü için 4942 dönüm

Daha az destekleyici bileşene ihtiyaç duyulduğundan, Agras T30 taşınması daha kolaydır. Yeni tasarlanmış akıllı pil, 1.000 şarj ve 4.942 dönüm uçuş için garantilidir; bu ultra uzun hizmet ömrü işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Şarj istasyonu ve akıllı şarj hubı, bir pilin şarjını 10 dakikada tamamlar ve sadece iki pil ve bir şarj cihazıyla sürekli çalışma imkanı sağlar. Standart güvenlik kutusu, pil güvenliğini ve ekipman depolamasını kolaylaştırır.

DJI Agras T30 Akıllı Uçuş Bataryası

29.000mAh Akıllı Uçuş Bataryası, 1.000 döngü garantilidir.
Soğuma ihtiyacı olmaksızın anında şarjı destekler,
devre kartı seviyesinde dökme koruma ve su ve korozyona karşı direnç sağlar.

DJI Agras T30 Akıllı Pil İstasyonu

T30 Pil İstasyonu, 7.200 watt şarj gücü sağlar
ve bir pilin şarjını 10 dakikada tamamlar.
Ayrıca yedek güç sistemi ve güç adaptasyonu ile değişimli çift kanallı şarjı destekler ve daha güvenli çalışma sağlar.

T30 Yayma Sistemi 3.0 Büyük Kapasiteli, Yıkanabilir ve Korozyona Dayanıklı

Bu güncellenmiş yayma sistemi, 40L’ye kadar kapasiteye sahiptir, 7 metreye kadar yayma genişliği ve saatte 1 ton yayma kapasitesi sağlar. Bu sistem ayrıca gerçek zamanlı ağırlık izleme özelliğine sahiptir ve dolum uyarıları daha doğru hale getiren bir anti-rotasyon sensörü içerir. T30’un IP67 su direnci derecesi, gübrelerin, tohumların ve yemlerin püskürtülmesi için ideal olan yıkanabilir ve korozyona dirençli hale getirir. Dijital tarım çözümleriyle kullanıldığında, Agras T30 değişken yayma uygular, gübre kullanımını azaltırken verimi artırır.

Bulut Tabanlı 3D Tarım: Dijital Tarım Burada

Akıllı Tarım Bulut Platformu ile kullanıcılar, meyve bahçesi ve tarla senaryolarının bulut tabanlı haritalamasını gerçekleştirerek akıllı uçuş yolları oluşturabilir. Bu platform, alanları kontrol etmek, büyümeyi belirlemek, hastalık veya zararlıları izlemek ve tarımsal koşulları etkili bir şekilde izlemek için bir AI tanıma sistemine sahiptir. Bu sistem, DJI P4 Multispectral ile birlikte kullanıldığında, kullanıcıların otomatik olarak oluşturulan tarla reçete haritasına göre belirli değişkenlere dayalı çözümleri uygulamalarına olanak tanır.