DJI Agras T30
DJI Agras T30, 30 Litre depo kapasitesine sahiptir. Kumanda ile arazi, iş genişliği, yükseklik ve engel gibi parametreler belirlendikten sonra DJI Agras T30, her bir görevinde 30 dekarlık tarlanızı 10 dakikalık süre zarfında otomatik olarak ilaçlar.
Özellikler
  • 30L30L Depo Kapasitesi
  • RadarDijital Radar Teknolojisi
  • RTKHassas Çalışabilme Becerisi
  • IP67Toza ve Suya Karşı Koruma
DJI Agras T30

Agras T30 Zirai İlaçlama Dronu

Öne Çıkan

Özellikler

Zahmetsiz ve Dayanıklı

DJI Agras T30, IP67 dereceli su yalıtımı ve RTK konumlandırma ve Zhihui tarımsal bulut platformu aracılığıyla tamamen kendi kendini yöneten, yüksek hassasiyetli çalışma dahil olmak üzere drone teknolojisindeki en son gelişmelerden yararlanır.

Taşıma Kapasitesi
DJI Agras T30, DJI’nın devrim niteliğindeki dönüştürücü yapısı ve 40 kg’a kadar maksimum taşıma kapasitesiyle övünen yeni nesil bir drondur. DJI’nın dijital tarım çözümlerini kullanarak püskürtme operasyonlarının performansı ve verimliliği büyük ölçüde artırılabilir ve geliştirilebilir. Güncellenen Rota Operasyonu modu, dronun otomatik olarak bir görev rotasına uçmasını ve engellerden kaçınmasını sağlayan Bağlantı Yönlendirmeyi içerir. Yeni Akıllı Tedarik Hatırlatıcı, kullanıcıların püskürtme işlemlerini yönetmelerine yardımcı olmak için kalan sıvı miktarını hesaplar.
 
Drone, tarım endüstrisi için öncü yeni bir sistem olan Küresel Radar Sistemi ile donatılmış olarak gelir. Çok Yönlü Dijital Radar ve Yukarı Radardan oluşan sistem, arazi takip, engel algılama ve engel atlatma gibi işlevler sağlıyor. İleri ve geri FPV kameraları ve parlak spot ışıkları ile sistem, farklı hava koşullarında gece ve gündüz kapsamlı bir operasyonel güvenlik sağlar.
4.942 dönüm için 1.000 döngü

Sürekli Çalışma için Üç Pil + Şarj Cihazı

Daha az destekleyici bileşene ihtiyaç duyulduğundan DJI Agras T30’un taşınması daha kolaydır. Yeni tasarlanmış bir akıllı pil, 1.000 şarj ve 4.942 akre uçuş garantisi kapsamındadır; bu ultra uzun hizmet ömrü, işletim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Şarj istasyonu ve akıllı şarj merkezi, bir pili 10 dakika içinde tamamen şarj edebilir ve yalnızca üç pil ve bir şarj cihazı ile sürekli çalışmaya olanak tanır. Standart güvenlik kutusu, pil güvenliğinin sağlanmasına ve ekipmanın kolay saklanmasına yardımcı olur.

DJI Agras T30

Akıllı Uçuş Bataryası

29.000mAh Akıllı Uçuş Bataryası, 1.000 döngü ürün garantisine sahiptir. Soğuma süresine, devre kartı düzeyinde çömlek korumasına ve su ve korozyona karşı direnç gerektirmeden anında şarjı destekler .

DJI Agras T30

Akıllı Batarya İstasyonu

DJI Agras T30 Batarya İstasyonu 7.200 watt şarj gücü sağlar ve bir bataryayı 10 dakikada şarj edebilir. Ayrıca bir yedek güç sistemine sahiptir ve güç uyarlaması ve daha güvenli çalışma ile çift kanallı alternatif şarjı destekler.