DJI Agras T20
Güçlü performansı ve olağanüstü püskürtme yetenekleri ile DJI Agras T20, geniş alanlı tarlalar, teraslar ve meyve bahçeleri gibi çeşitli arazilerde otonom operasyonlar gerçekleştirebilir. Çok yönlü dijital radar gibi yeni özellikler, DJI Agras T20'nin stabilite ve uçuş güvenliğini bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olarak kullanıcılara yüksek verimli sonuçlar sağladı.
Özellikler
  • 20L20L Sprey Tank
  • RTKHassas Çalışabilme Becerisi
  • IP67Toza ve Suya Karşı Koruma
  • RadarDijital Radar
DJI Agras T20

DJI Agras T20 Zirai İlaçlama Dronu

Öne Çıkan

Özellikler

Zahmetsiz ve Hassas

Kapsamlı bir püskürtme sistemine sahip olan DJI Agras T20, kullanıcılarının uçuş ve çalışma parametrelerini kolayca ayarlamasına olanak tanır. Yerleşik RTK santimetre düzeyinde konumlandırma sistemi ve RTK dongle’ları ile santimetre düzeyinde ara nokta kaydı etkinleştirilir, bu da operasyonları büyük ölçüde güçlendirir ve hassas püskürtme sağlar.

Büyük Güç ve Mükemmel Performans Birleşimi

DJI Agras T20, 8 nozul ve 6 lt/dk’ya kadar hızda püskürtme yapabilen yüksek hacimli pompalarla donatılmıştır. Son derece optimize edilmiş bir rüzgâr alanı, boyut ve tutarlılık açısından ideal damlacıklar üretir. DJI Agras T20 ayrıca, dört hortumu ayrı ayrı izleyip kontrol ederek her nozul için verimli bir akış hızı sağlayan yeni bir 4 kanallı elektromanyetik akış ölçer ile donatılmıştır.

İleri Düzey Uçuş Güvenliği

DJI Agras T20, tüm yatay yönlerden engelleri tespit edebilen çok yönlü bir dijital 360° radar ile donatılmıştır. Ayrıca çeşitli arazilerde uçarken engelleri otomatik olarak aşarak yüksek düzeyde operasyonel güvenlik sağlar. DJI Agras T20, toza ve suya karşı güçlü direnci sayesinde çoğu ortama 7 gün 24 saat uyum sağlayabilir. T20 ayrıca gerçek zamanlı bir FPV kamera ve iki projektör ile birlikte gelir, kullanıcılarına gece canlı görüş alanı sağlayarak geceleri operasyon gerçekleştirme imkanı verir.

Olağanüstü Dayanıklılık

DJI Agras T20, sağlam bir modüler tasarıma sahiptir. Bu tasarım saniyeler içinde katlanılabilir ve açılabilir. Dayanıklı yapısı ve yeni tasarımı onu diğer tarımsal dronlardan daha kolay taşınabilir hale getirmiştir. Püskürtme tankı ve bataryanın değiştirilebilir olması arıza süresini azaltır ve iş akışını önemli ölçüde artırır.

Tüm çekirdek modüller IP67 derecelidir. Su ile kolaylıkla yapılabilen operasyon sonrası temizleme işlemlerinde su sıçramalarına dayanabilir ve temizleme işlemlerini basitleştirir. 4 kanallı elektromanyetik akış ölçer, 4 elektromanyetik egzoz valfi ve pompalar için değiştirilebilir diyaframlar sayesinde kalibrasyon ve bakım inanılmaz derecede kolay hale getirildi. Ek olarak, tek bir düğmeye basılarak hava kabarcıkları boşaltılabilir olması işlemleri kolaylaştırdı.

Serpme Tankı

Yayma Sistemi 2.0, 16 L taşıma yükü ve 15 kg / dakikaya kadar dağıtım oranı kullanarak DJI Agras T20’nin verimliliğini önemli ölçüde arttırır. Yayma Sistemi 2.0, 0,5- 5 cm boyutundaki tahıllarla doğrudan tohumlama için manuel işlemlerden 70 kat daha hızlı operasyon performansı gösterir. Bu geliştirilmiş ekim şekli, otlak, yeniden tohumlama, granül gübre serpme, balık ve karides yeminin dağıtılması gibi çoklu uygulama senaryoları için tasarlanmıştır. Sistemin kurulumu üç dakikadan kısa sürede tamamlanarak, her zaman önündeki göreve hazır olmayı kolaylaştırır.​

Kullanımı Kolay Tarım Çözümleri

Geniş tarım alanlarında, meyve bahçelerinde veya otlaklarda faaliyet gösteren kapsamlı DJI tarım çözümleri ile işlemler çok daha basit hale geldi. DJI Agras T20 ve bu kapsamlı çözüm paketlerinin kombinasyonu, dronların tarım endüstrisindeki çalışma alanlarını arttırıyor.

3D Uçuş Rota Planlaması

3D uçuş rotası çözümü sayesinde zorlu arazilerde gezinmek artık geçmişte kaldı. DJI Phantom 4 RTK, hedef alanları tarar ve ardından haritalandırarak alanın tüm yönlerini tanımlamayı kolaylaştırır. Orchard modunda, tanımlandıktan sonra her ağacın şekline göre 3B uçuş rotaları oluşturulabilir. Daha sonra, kullanıcılar DJI Agras T20’leri ile verimli püskürtme işlemleri gerçekleştirebilirler.

 
İnanılmaz Dayanıklılık

Geliştirilmiş Taşınabilirlik

Sağlam modüler bir tasarıma sahip olan DJI Agras T20, saniyeler içinde katlanır ve açılır, bu da onu diğer tarım dronlarından daha taşınabilir hale getirir. Püskürtme tankı ve pilin her ikisi de değiştirilebilir, bu da arıza süresini azaltır ve iş akışını önemli ölçüde artırır. Tüm çekirdek modüller IP67 derecelidir. Ayrıca su ile kolaylıkla yapılabilen uçak gövdesini temizlerken sıçramalara karşı da dayanıklıdırlar. [2] 4 kanallı elektromanyetik akış ölçer, 4 elektromanyetik egzoz valfi ve pompalar için değiştirilebilir diyaframlar sayesinde kalibrasyon ve bakım inanılmaz derecede kolaylaştı. Ek olarak, tek bir tuşa basarak hava kabarcıkları tahliye edilebilir.

Kullanımı Kolay

Tarım Çözümleri

Geniş tarım arazileri, meyve bahçeleri veya otlaklarda faaliyet gösteren kapsamlı DJI tarım çözümleri ile çok daha basit hale geldi. DJI Agras T20 ve bu kapsamlı çözüm paketlerinin birleşimi, tarım endüstrisinde drone’ların olanaklarını artırıyor

3D Uçuş

Rota Planlama

3D uçuş rotası çözümü sayesinde zorlu arazilerde gezinmek artık geçmişte kaldı. DJI Phantom 4 RTK, hedef alanları tarar ve haritalayarak alanın tüm yönlerini tanımlamayı kolaylaştırır. Orchard modunda, her bir ağacın tanımlandıktan sonra şekillerine göre 3D uçuş rotaları oluşturulabilir. Daha sonra kullanıcılar DJI Agras T20’leri ile verimli püskürtme yapabilirler.