DJI Agras T10

Yeni Çiftçiler İçin İdeal Drone

DJI Agras T10, her boyutta ve ihtiyaca sahip tarım alanlarına oldukça kompakt ve güçlü bir hava çözümü sunar. 8 litrelik tankı ve 5 metreye kadar olan sprey genişliği ile uçak saatte 15 dönümü kapsar. Katlanabilir kafes yapısı sağlam ve güvenilirdir, bu da verimli katlama ve açma, uygun taşıma ve kolay geçişler sağlar.

Hafif ve Kullanışlı

Karbon fiber kompozit gövde, Agras T10’u hafif ve güçlü tutar. Ayrıca %70 daha kullanışlı bir taşıma için katlanabilir. Pil ve tank hızlı bir şekilde takılıp çıkarılabilir, böylece dolum daha verimli hale getirilir.

  • 8L Sprey Tankı
  • Küresel Radar Sistemi
  • Genel IP67 Su Direnci
  • İzleme İçin Çift FPV Kameralar
  • Yüksek Hassasiyetli Operasyon
  • Akıllı Tarım Bulut Platformu

Daha Kolay Uçuşlar İçin Otomatik Fonksiyonlar

Uçak, düğmeye basarak kalkar. Otomatik planlama ve otomatik kenar süpürme, kapsamlı sprey kapsama alanı ve çaba harcamadan işlem sunar.
T10 ayrıca, santimetre hassasiyetinde konumlandırma ile bir RTK modülü ile isteğe bağlı olarak gelir.
Yeni DJI Tarım uygulaması, daha düzgün bir sistem deneyimi ve daha sezgisel işlem sağlar.

Hassas Püskürtme, Fazlalık veya Sızıntı Yok

Agras T10, dakikada 2.4 litreye kadar çıkış hızına sahip dört nozullu bir tasarıma sahiptir. Çift kanallı solenoid akışölçer, nozulları eşit püskürtme ve hassas hacim kontrolü için kontrol eder; bu, böcek ilacı püskürtme için kritiktir.

Küresel Radar Sistemi ile Körlük Noktalarını Ortadan Kaldırın

Küresel radar sistemi, tüm ortamlarda, hava koşullarında ve görüş açılarında engelleri ve çevreyi algılar, toz ve ışık girişiminden bağımsız olarak. Otomatik engel önleme ve uyumlu uçuş fonksiyonları, işlem sırasında güvenliği sağlamaya yardımcı olur.

İyileştirilmiş Farkındalık İçin Çift FPV Kameralar

Çift FPV kameralarıyla donatılmış Agras T10, ön ve arka açıları net bir şekilde sunar ve uçağı uçuş sırasında çevirmeye gerek kalmadan uçuş durumunu kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca parlak bir arama ışığı, uçağın gece görüş yeteneklerini ikiye katlar ve daha fazla gece işlemi olanağı yaratır.

Uzun Süreli Hizmet İçin Tasarlandı

Agras T10 kontrol modülü, ek dayanıklılık için tamamen kapalı bir yapıya sahiptir. Tüm kritik bileşenler üç kat korumaya sahiptir ve IP67 derecelidir. Böcek ilaçları ve gübrelerin uzun süreli kullanımı için idealdir ve toz ve korozyona direnir.

Ultraparlak Ekran

Nihai Kontrol

Güncellenmiş uzaktan kumanda, bir önceki nesle göre %67 daha fazla olan 5 km’ye kadar kararlı görüntü iletimini destekler. Parlak 5,5 inç ekran, sert ışık koşullarında bile net görseller sunar. Verimliliği artırmak için bir uzaktan kumanda birden fazla drone’u aynı anda çalıştırabilir. İsteğe bağlı RTK yüksek hassasiyetli konumlandırma modülü santimetre düzeyinde operasyon planlaması sağlar. Ek geliştirmeler arasında daha güçlü sinyalleşme, parazit önleme ve işletim kararlılığı bulunmaktadır. Yeni DJI Tarım uygulaması, kullanıcıya daha akıcı bir deneyim ve daha sezgisel işlem sunar.

Sürekli Operasyon için İki Pil + Şarj Aleti

1.000 döngü için 1.650 dönüm

Daha az destekleyici bileşene ihtiyaç duyulması nedeniyle, Agras T10 daha kolay taşınır. Yeniden tasarlanmış akıllı pil, 1.000 şarj ve 1.650 dönüm uçuş için 1 yıl garantili olarak sunulmaktadır; bu ultra uzun hizmet ömrü işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Şarj istasyonu ve akıllı şarj hub’ı, bir pilin şarjını 10 dakikada tamamlar ve yalnızca iki pil ve bir şarj aleti ile sürekli operasyon sağlar.

DJI Agras T10 Akıllı Uçuş Bataryası

9.500mAh Akıllı Uçuş Bataryası, 1.000 döngü için ürün garantisi sağlar.
Soğuma süresine gerek kalmadan anında şarjı destekler,
devre kartı düzeyinde dökme koruma ve suya ve korozyona direnç sağlar.

DJI Agras T10 Akıllı Batarya İstasyonu

T10 Batarya İstasyonu, 3.600 watt şarj gücü sağlar
ve bir bataryayı 7 dakikada şarj edebilir.
Ayrıca, daha güvenli işlem için
güç adaptasyonlu çift kanallı değişken şarjı destekler.

T10 Spreading System 3.0, Hızlı geçiş ile verimli ilaçlama

Agras T10, yalnızca üç dakikada bir yayma sistemine geçebilir. 8 kg kapasite ve 7 metreye kadar yayma genişliği, saatte 14 dönüm verimliliği sunar. Ayrıca gerçek zamanlı ağırlık izleme özelliğini ve anti-rotasyon sensörü ile daha doğru dolum uyarıları sağlar. Bu sistem, gerçek zamanlı ağırlık izleme ve anti-rotasyon sensörü ile daha kesin dolum uyarıları sunar. T10’un IP67 su direnci, gübrelerin, tohumların ve yemlerin püskürtülmesi için idealdir ve yıkanabilir ve korozyona dirençli hale getirir. Dijital tarım çözümleri ile kullanıldığında, Agras T10 değişken yayma uygular, gübre kullanımını azaltırken verimi artırır.

Bulut Tabanlı 3D Çiftçilik: Dijital Tarım Burada

Akıllı Tarım Bulut Platformu ile kullanıcılar, bağ ve tarım arazisi senaryolarını bulut tabanlı olarak haritalayarak akıllı uçuş yolları oluşturabilir. Bu platform, AI tanıma sistemi ile donatılmıştır ve tarlaları devriye alarak, bitki büyümesini, hastalık veya zararlıları izleyerek ve tarımsal koşulları verimli bir şekilde izleyerek çalışır. Bu sistemi DJI P4 Multispektral ile eşleştirmek, kullanıcıların otomatik olarak oluşturulan tarım reçete haritasına göre belirli değişkenlere dayalı çözümler uygulamasına olanak tanır.

Agras T10, yeni ve deneyimli çiftçilere daha verimli, hassas ve sürdürülebilir tarım uygulamaları sunarak tarımsal üretimin geleceğine yönlendiriyor. Uygun ekipmanlar, otomatik fonksiyonlar ve bulut tabanlı dijital tarım platformu ile, çiftçiler daha hızlı ve daha etkili çalışarak ürün verimini artırabilir ve çevresel etkiyi azaltabilirler.