DJI Agras T10
Kapsamlı bir püskürtme sistemine sahip olan DJI Agras T10, kullanıcılarının uçuş ve çalışma parametrelerini kolayca ayarlamasına olanak tanır.
Özellikler
  • 10L10L Tank Kapasitesi
  • IP67Toza ve Suya Karşı Koruma
  • RadarDijital Radar
DJI Agras T10

DJI Agras T10 Zirai İlaçlama Dronu

Öne Çıkan

Özellikler

Yenilikçi DJI Agras T10

Dji Agras T10, markanın yenilik niteliğindeki farklılaştırıcı formu ve en fazla 10 kilograma kadar taşıma hacmi ile ön plana çıkan son moda bir drondur. Dji markasının dijital tarım çaresini kullanarak bitki koruma işlemlerinin başarısı ve verimliliği yüksek bir oranda arttırılabilir ve büyütülebilir. Yenilenen rota operasyonu seçeneği, dronun otomatik bir şekilde görev konumuna uçmasını ve saha programlamasında belirlenmiş sorunlardan kaçınmasına olanak sağlayan bağlantı yönlendirmeyi kapsar.

Tarımda İnovasyon

Dronla tarımsal savaş pek çok araştırmaya konu olmakla birlikle üzerinde pek çok çalışmalar da yapılmıştır. Bu çalışmaların sonucunda farklılıklardan geçen dronun günümüze dek büyüyüp gelişerek geldiği ve şu an da tarım sektöründe kullanmaya başlandığı görülmüştür. Dronla zirai ilaçlama, gübreleme, tohumlama ve denetleme yapılabilmektedir. DJI Agras T10 sayesinde ilaçlama tekniklerinde kullanılan ilaç miktarına nazaran tasarruf edilmektedir.

Hızlı ve Pratik

İlaçlama dronu, standart tekniklerin yanı sıra çok geniş arazileri dahi oldukça kısa bir süre içerişinde hızlıca ilaçlayabilmektedir. Bundan dolayı zamandan ve emekten tasarruf etmeniz de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda traktör, yakıt, ilaç gibi giderlerden de tasarruf edebilirsiniz. Tarımsal ilaçlama dronu ile beraber pek çok bitkinin ve ağaçların olduğu birçok araziyi ilaçlayabilirsiniz. Arazinizi böcekler, yabani otlar gibi zarar verici unsurlardan da koruyabilirsiniz.

Hasat Verimi

Dronlar sayesinde oluşabilecek hasat kaybınızı en aza indirerek kazancınızı katlamanız mümkündür. Dronla ilaçlama fiyatları sağladığı pek çok avantaja göre oldukça uygundur. Hem birçok masraftan tasarruf etmeniz hem de iş gücünü azaltmanız düşünüldüğü zaman tarım ilaçlama dronu fiyatları oldukça makul bir rakamdan oluşmaktadır. Sizler de dazetarim.com adresini ziyaret ederek işinizi kolaylaştıracak dron modellerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda en uygun ilaçlama dronu fiyatları ile dronunuzu satın alabilirsiniz.

1.650 dönüm için 1.000 döngü

Sürekli Çalışma için İki Pil + Şarj Cihazı

DJI Agras T10 daha az destekleyici bileşene ihtiyaç duyulduğundan DJI Agras T10’un taşınması daha kolaydır. Yeni tasarlanmış bir akıllı pil, 1.000 şarj ve 1.650 akre uçuş için 1 yıllık garanti kapsamındadır; bu ultra uzun hizmet ömrü, işletim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Şarj istasyonu ve akıllı şarj merkezi, bir pili 10 dakikada şarj edebilir ve yalnızca iki pil ve bir şarj cihazı ile sürekli çalışmaya olanak tanır. Standart güvenlik kutusu, pil güvenliğinin sağlanmasına ve ekipmanın kolay saklanmasına yardımcı olur.

DJI Agras T10

Akıllı Uçuş Bataryası

9.500mAh Akıllı Uçuş Bataryası, 1.000 döngü ürün garantisine sahiptir. Soğuma süresine, devre kartı düzeyinde saksı korumasına ve su ve korozyona karşı direnç gerektirmeden anında şarjı destekler.

DJI Agras T10

Akıllı Batarya İstasyonu

DJI Agras T10 Batarya İstasyonu 3.600 watt şarj gücü sağlar ve bir bataryayı 7 dakikada şarj edebilir. Ayrıca daha güvenli çalışma için çift kanallı alternatif şarjı destekler.