DJI Terra
Endüstri profesyonellerinin gerçek dünya senaryolarını dijital varlıklara dönüştürmesine yardımcı olmak için geliştirilmiş, kullanımı kolay bir haritalama yazılımı olan DJI Terra ile ortamınızı yakalayın, analiz edin ve görselleştirin.
Özellikler
  • 20L20L Sprey Tank
  • RTKHassas Çalışabilme Becerisi
  • IP67Toza ve Suya Karşı Koruma
  • RadarDijital Radar
T20

DJI Agras T20

Öne Çıkan

Özellikler

Zahmetsiz ve Hassas

Kapsamlı bir püskürtme sistemine sahip olan Agras T20, kullanıcılarının uçuş ve çalışma parametrelerini kolayca ayarlamasına olanak tanır. Yerleşik RTK santimetre düzeyinde konumlandırma sistemi ve RTK dongle’ları ile santimetre düzeyinde ara nokta kaydı etkinleştirilir, bu da operasyonları büyük ölçüde güçlendirir ve hassas püskürtme sağlar.

Büyük Güç ve Mükemmel Performans Birleşimi

DJI Agras T20, 8 nozul ve 6 lt/dk’ya kadar hızda püskürtme yapabilen yüksek hacimli pompalarla donatılmıştır. Son derece optimize edilmiş bir rüzgâr alanı, boyut ve tutarlılık açısından ideal damlacıklar üretir. Agras T20 ayrıca, dört hortumu ayrı ayrı izleyip kontrol ederek her nozul için verimli bir akış hızı sağlayan yeni bir 4 kanallı elektromanyetik akış ölçer ile donatılmıştır.

İleri Düzey Uçuş Güvenliği

Agras T20, tüm yatay yönlerden engelleri tespit edebilen çok yönlü bir dijital 360° radar ile donatılmıştır. Ayrıca çeşitli arazilerde uçarken engelleri otomatik olarak aşarak yüksek düzeyde operasyonel güvenlik sağlar. Agras T20, toza ve suya karşı güçlü direnci sayesinde çoğu ortama 7 gün 24 saat uyum sağlayabilir. T20 ayrıca gerçek zamanlı bir FPV kamera ve iki projektör ile birlikte gelir, kullanıcılarına gece canlı görüş alanı sağlayarak geceleri operasyon gerçekleştirme imkanı verir.

Olağanüstü Dayanıklılık

Agras T20, sağlam bir modüler tasarıma sahiptir. Bu tasarım saniyeler içinde katlanılabilir ve açılabilir. Dayanıklı yapısı ve yeni tasarımı onu diğer tarımsal dronlardan daha kolay taşınabilir hale getirmiştir. Püskürtme tankı ve bataryanın değiştirilebilir olması arıza süresini azaltır ve iş akışını önemli ölçüde artırır.

Tüm çekirdek modüller IP67 derecelidir. Su ile kolaylıkla yapılabilen operasyon sonrası temizleme işlemlerinde su sıçramalarına dayanabilir ve temizleme işlemlerini basitleştirir. 4 kanallı elektromanyetik akış ölçer, 4 elektromanyetik egzoz valfi ve pompalar için değiştirilebilir diyaframlar sayesinde kalibrasyon ve bakım inanılmaz derecede kolay hale getirildi. Ek olarak, tek bir düğmeye basılarak hava kabarcıkları boşaltılabilir olması işlemleri kolaylaştırdı.

Serpme Tankı

Yayma Sistemi 2.0, 16 L taşıma yükü ve 15 kg / dakikaya kadar dağıtım oranı kullanarak T20’nin verimliliğini önemli ölçüde arttırır. Yayma Sistemi 2.0, 0,5- 5 cm boyutundaki tahıllarla doğrudan tohumlama için manuel işlemlerden 70 kat daha hızlı operasyon performansı gösterir. Bu geliştirilmiş ekim şekli, otlak, yeniden tohumlama, granül gübre serpme, balık ve karides yeminin dağıtılması gibi çoklu uygulama senaryoları için tasarlanmıştır. Sistemin kurulumu üç dakikadan kısa sürede tamamlanarak, her zaman önündeki göreve hazır olmayı kolaylaştırır.​

Kullanımı Kolay Tarım Çözümleri

Geniş tarım alanlarında, meyve bahçelerinde veya otlaklarda faaliyet gösteren kapsamlı DJI tarım çözümleri ile işlemler çok daha basit hale geldi. T20 ve bu kapsamlı çözüm paketlerinin kombinasyonu, dronların tarım endüstrisindeki çalışma alanlarını arttırıyor.

3D Uçuş Rota Planlaması

3D uçuş rotası çözümü sayesinde zorlu arazilerde gezinmek artık geçmişte kaldı. Phantom 4 RTK, hedef alanları tarar ve ardından haritalandırarak alanın tüm yönlerini tanımlamayı kolaylaştırır. Orchard modunda, tanımlandıktan sonra her ağacın şekline göre 3B uçuş rotaları oluşturulabilir.Daha sonra, kullanıcılar T20’leri ile verimli püskürtme işlemleri gerçekleştirebilirler.