DJI Phantom 4 RTK
Bir sonraki haritalama işinizi DJI’nın en hassas alçak irtifa haritalama çözümü olan DJI Phantom 4 RTK ile geliştirin. DJI Phantom 4 RTK müşterilerine daha az yer kontrol noktası gerektirirken santimetre hassasiyetinde veriler sunar.
Özellikler
  • RTKHassas Konumlandırma
Hassas Görüntüleme

DJI Phantom 4 RTK

Öne Çıkan

Özellikler

Hassas Görüntüleme Sistemi

DJI Phantom 4 RTK sahip olduğu 1 inçlik 20 megapiksel CMOS sensörü en iyi görüntü verilerini yakalamanıza olanak sağlar. Mekanik perde haritalama görevlerini veya düzenli veri yakalama işlemlerini sorunsuz hale getirir, çünkü DJI Phantom 4 RTK fotoğraf çekerken, hareket etmesinden kaynaklanan bulanıklaşma riskini ortadan kaldırarak hareket edebilir. Sahip olduğu yüksek çözünürlük sayesinde, DJI Phantom 4 RTK, 100 metre uçuş irtifasında 2,74 cm’lik Yer Örnekleme Aralığına (Ground Sample Distance – GSD) ulaşabilir. DJI Phantom 4 RTK’nın benzersiz hassasiyet sunmasını sağlamak amacıyla, her bir kamera merceği radyal ve teğet lens çarpıklıklarının ölçüldüğü sıkı bir kalibrasyon sürecinden geçirilir. Çarpıklık parametreleri her görüntünün üst verisine kaydedilir, böylece işleme sonrası yazılımı her kullanıcıya özel bir şekilde ayarlanmış olur.

Amaca Yönelik Uygulama

Yeni bir DJI GS RTK uygulaması ve yerleşik ekrana sahip Uzaktan Kumanda, kullanıcılara anket görevleri ve diğer veri toplama senaryoları için geliştirilmiş bir kontrol şeması sunar. GS RTK uygulaması pilotların Phantom 4 RTK’larını, aşağıdakiler dahil olmak üzere birden fazla planlama moduyla akıllıca kontrol etmesine olanak tanır. Fotogrametri (2D ve 3D), Yol Noktası Uçuşu, Arazi Farkındalığı, Blok Segmentasyonu ve daha fazlası. Kullanıcılar, görevleri için iş akışını optimize etmek için KML / KMZ dosyalarını da içe aktarabilir. Yerleşik ekran sayesinde pilotlar, ultra parlak, 5.5 inçlik bir HD ekranda görevlerini net bir şekilde görüntüleyebilir ve planlayabilir.

Amaca Yönelik Uygulama

Yeni bir DJI GS RTK uygulaması ve yerleşik ekrana sahip Uzaktan Kumanda, kullanıcılara araştırma görevleri ve diğer veri toplama senaryoları için kolaylaştırılmış bir kontrol şeması sunar.GS RTK uygulaması, pilotların Fotogrametri (2D ve 3D), Yol Noktası Uçuşu, Arazi Farkındalığı, Blok Segmentasyonu* ve daha fazlasını içeren çoklu planlama modlarıyla DJI Phantom 4 RTK’larını akıllıca kontrol etmelerini sağlar. Kullanıcılar ayrıca görevleri için iş akışını optimize etmek için KML/KMZ dosyalarını içe aktarabilir. Dahili ekran sayesinde pilotlar, görevlerini ultra parlak, 5.5 inç HD ekranda net bir şekilde görüntüleyebilir ve planlayabilir.

phantom-ocusync
OcuSync

İletim Sistemi

7 km’ye kadar mesafelerde kararlı ve güvenilir HD görüntü ve video aktarımının keyfini çıkarın, daha büyük siteleri haritalamak için harika FCC uyumlu olduğunda engelsiz, parazitsiz. Maksimum uçuş menzili özelliği, radyo bağlantı gücü ve esnekliği için bir proxy’dir. Aksi izin verilmedikçe drone’nuzu her zaman görüş alanı içinde uçurun.

mobile-station
D-RTK 2 Mobil İstasyon

Sorunsuz Uyumluluk

DJI D-RTK 2 Mobil İstasyon ile DJI Phantom 4 RTK görevlerinizi destekleyin – drone’a gerçek zamanlı diferansiyel veriler sağlayın ve doğru bir ölçüm çözümü oluşturun veya bir RTK gezici olarak kullanıldığında doğru konum koordinatları alın. Mobil İstasyonun sağlam tasarımı ve OcuSync iletim sistemi, her koşulda DJI Phantom 4 RTK’nız ile santimetre düzeyinde doğru veriler elde etmenizi sağlar.