DJI P4 Multispectral
Tarım görevleri, çevresel izleme ve daha fazlası için tasarlanmış sorunsuz entegre multispektral görüntüleme sistemine sahip yüksek hassasiyetli bir drone olan DJI P4 Multispectral'ı kullanarak tesis düzeyinde hassas veriler toplayın.
Özellikler
  • GörüntülemeMultispectral Görüntüleme Sistemi
  • AnalizCanlı Biti Örtüsü Analizi
  • RTKRTK Haritalama Modülü
  • ZamanZaman Senkronizasyonu
Gerçek Zamanlı Veriler

DJI P4 Multispectral

Öne Çıkan

Özellikler

Bitki Sağlığı Hakkında Gerçek Zamanlı Veriler

DJI P4 Multispectral, mahsul sağlığı ve bitki örtüsü yönetimine hakim olan veri toplama işlemini gerçekleştirir. DJI, bu platformu, bitki sağlığında en güvenilir çözümleri sunabilmek ve mücadele işlemlerinde hedefe yönelik çözümler üretmek amacı ile oluşturdu.
DJI P4 Multispectral en yüksek performans standartları ile donatıldı; 27 dakikalık maksimum uçuş süresi ve OcuSync sistemi ile 7 km iletim menzilli yüksek performansa sahiptir.

Gözle Görülebilenin Ötesinde Yüzeyin Altındaki Göz

Tarım görüntülerini toplayabilmesi için kutudan çıktığı anda kapsamlı veri kümelerini toplayabilecek yerleşik bir görüntüleme sistemine sahip olan DJI P4 Multispectral, şimdiye dek olmadığı kadar basit ve verimli bir çözüm dronudur. DJI Multispectral P4, 1 RGB kamera ve mavi, yeşil, kırmızı, kırmızı kenar ve yakın kızılötesi bantlarını kapsayan 5 kamera içeren çok merkezli bir kamera dizisi tarafından toplanan bilgilere erişebilmenize olanak sağlar. DJI P4 Multispectral küresel deklanşöre sahip 3 eksenli stabilize bir gimbal ile donatılmıştır.

Doğru Sonuçlar için Entegre Edilmiş Spektral Güneş Işığı Sensörü

DJI P4 Multispectral’in güneş ışınını yakalayabilen, tepesindeki entegre bir spektral güneş ışığı sensörü vardır. Yakalanan güneş ışınları işlenmiş verilerle birleştirildiğinde, bu bilgiler en doğru NDVI sonuçlarının elde edilmesine yardımcı olur.

DJI D-RTK 2 Mobil İstasyon ve

NTRIP Uyumluluğu

DJI P4 Multispektral’i DJI D-RTK 2 Yüksek Hassasiyetli GNSS Mobil İstasyonuna ve NTRIP’ye (İnternet Protokolü aracılığıyla RTCM Ağ Aktarımı) 2 bağlayarak internet bağlantısı olmadan RTK konumlandırmasının doğruluğunu artırın veya Post Processed için kullanılacak uydu gözlem verilerini depolayın Kinematik (PPK).

ucus-planlama

Uçuş Planlayın

DJI’nin önde gelen uçuş planlama iOS uygulaması GS PRO’yu kullanarak uçuşları planlayın, otomatikleştirilmiş görevleri yürütün ve uçuş verilerini yönetin.

veri-yakala

Veri Yakala

DJI P4 Multispektral’i kullanarak geniş bir alanda multispektral görüntüleri verimli bir şekilde toplayın ve sorunlu alanlara genel bir bakış elde edin.

Veri Analizi

Bitki sağlığı konusunda istenen sonuçları elde etmek için tesise özel metrikler ve parametreler uygulayarak hava verilerine kolayca erişin ve işleyin.