Mavic 2 Enterprise
Advanced Zoom
Yeni nesil çalışanları güçlendirmek için tasarlanan Mavic 2 Enterprise Zoom, mevcut işyeri zorluklarını ve gelecekteki taleplerini karşılamak için beklentilerin ötesinde bir araç sunar.
Özellikler
  • KameraTermal Kamera
  • RTKSantimetre Seviyesinde Konumlandırma
  • RadarDijital Radar
Öne Çıkan

Özellikler

Hassas Görüntüleme Sistemi

DJI Phantom 4 RTK sahip olduğu 1 inçlik 20 megapiksel CMOS sensörü en iyi görüntü verilerini yakalamanıza olanak sağlar. Mekanik perde haritalama görevlerini veya düzenli veri yakalama işlemlerini sorunsuz hale getirir, çünkü DJI Phantom 4 RTK fotoğraf çekerken, hareket etmesinden kaynaklanan bulanıklaşma riskini ortadan kaldırarak hareket edebilir. Sahip olduğu yüksek çözünürlük sayesinde, DJI Phantom 4 RTK, 100 metre uçuş irtifasında 2,74 cm’lik Yer Örnekleme Aralığına (Ground Sample Distance – GSD) ulaşabilir. Phantom 4 RTK’nın benzersiz hassasiyet sunmasını sağlamak amacıyla, her bir kamera merceği radyal ve teğet lens çarpıklıklarının ölçüldüğü sıkı bir kalibrasyon sürecinden geçirilir. Çarpıklık parametreleri her görüntünün üst verisine kaydedilir, böylece işleme sonrası yazılımı her kullanıcıya özel bir şekilde ayarlanmış olur.

Amaca Yönelik Uygulama

Yeni bir DJI GS RTK uygulaması ve yerleşik ekrana sahip Uzaktan Kumanda, kullanıcılara anket görevleri ve diğer veri toplama senaryoları için geliştirilmiş bir kontrol şeması sunar. GS RTK uygulaması pilotların DJI Phantom 4 RTK’larını, aşağıdakiler dahil olmak üzere birden fazla planlama moduyla akıllıca kontrol etmesine olanak tanır. Fotogrametri (2D ve 3D), Yol Noktası Uçuşu, Arazi Farkındalığı, Blok Segmentasyonu ve daha fazlası. Kullanıcılar, görevleri için iş akışını optimize etmek için KML / KMZ dosyalarını da içe aktarabilir. Yerleşik ekran sayesinde pilotlar, ultra parlak, 5.5 inçlik bir HD ekranda görevlerini net bir şekilde görüntüleyebilir ve planlayabilir.