DJI Agras MG-1P
Tek bir DJI MG-1P kontrolörü, aynı anda beş adede kadar DJI MG-1P hava aracını kontrol edebilir ve tek pilotlu operasyonların verimliliğini ikiye katlar. Bu yeni akıllı uzaktan kumanda, kontrol aralığını 3 km'ye kadar genişletir ve bu aralıkta yüksek çözünürlüklü video iletimini destekler.
Özellikler
  • 10L10L Depo Kapasitesi
  • FPVFOV geniş açılı kamera
  • IP65Toza ve Suya Karşı Dayanıklı
  • RadarDijital Radar
MG-1P

DJI Agras MG-1P

Öne Çıkan

Özellikler

Birden Fazla Kontrol Modu

Çoklu Hava Aracı Kumanda Modu kolay ve sezgisel niteliktedir, kullanıcıların tek bir uzaktan kumanda birimi ile birden fazla hava aracına kumanda etme imkanı verir.

Kümelenmiş Rotasyon

Bir başka yeni kullanım modu da Eğimli Dönüş Modu olup, bu modda optimize edilmiş uçuş modları kullanılır ve çalışma verimliliği %20’ye kadar artar.

Yükseltilmiş Yüksek Hassasiyetli Radar

Kapsamlı Güvenlik

DJI MG-1P’nin geliştirilmiş radar sistemi, önceki DJI MG-1S uçaklarından gelen üç yüksek hassasiyetli arazi algılama radarını bir engelden kaçınma radarıyla birleştirir. Bu, algılama hassasiyetini ikiye katlar ve çok yönlü algılamaya olanak tanır [2] , uçağın engelleri algılama ve araziyi otomatik olarak takip etme yeteneğini önemli ölçüde artırır. DJI MG-1P, santimetre genişliğindeki elektrik hatlarını 15 m’ye kadar mesafeden algılayabilir. Bu, uçağı yalnızca elektrik hatlarından değil, ağaç dallarından ve diğer yaygın engellerden de korur. Aktif Engel Algılama ve Kaçınma, gündüz veya gece ışık veya tozdan etkilenmeden çalışır. Ayrıca, radar sisteminin Giriş Koruma derecesi IP67’ye yükselerek sistemi kire, birikintiye ve suya karşı daha da dirençli hale getirir.

mg1p
DJI MG-1P RTK

Girişim Direnci ile Hassas Konumlandırma

DJI MG-1P RTK, DJI’nin endüstriyel uygulamalar için gerekli olan santimetre düzeyinde konumlandırma sunan yüksek hassasiyetli DJI D-RTK navigasyon ve konumlandırma teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Çift anten yön bulma teknolojisi, elektromanyetik parazite karşı güçlü direnç sağlayarak, uçak yüksek voltajlı elektrik hatlarının yakınında veya diğer karmaşık ortamlarda uçarken bile uçuş güvenliğini sağlar. DJI MG-1P RTK, alanları doğru bir şekilde ölçmek için yerleşik RTK modülünden konumlandırma verilerini alan ve hassas planlama için sonuçları uzaktan kumandaya ileten yeni bir baz istasyonu ve DJI D-RTK TM el tipi eşleyici

ucus-performansi
Uçuş Performansı

Kararlı, Güvenilir ve Sorunsuz

Sekiz rotorlu MG-1P Serisi Tarım Uçağı, uçuş sırasında bir kol veya motor kırılsa bile uçuş güvenliğini sağlamak için gelişmiş tahrik ve kontrol algoritmaları kullanır. Motor tahrik sistemi, gerektiğinde sistemin çalışma sırasında kontrol sinyallerini yeniden yönlendirmesine izin veren yedekli bir iletişim mekanizmasına sahiptir.